Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mihrije Braha: Po të kisha vajzë, do ta quaja Ikena People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mihrije Braha: Po të kisha vajzë, do ta quaja Ikena People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihrije Braha: Po të kisha vajzë, do ta quaja Ikena

2 posters

Shko poshtë

Mihrije Braha: Po të kisha vajzë, do ta quaja Ikena Empty Mihrije Braha: Po të kisha vajzë, do ta quaja Ikena

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 15 Dec 2011 - 11:43

Të gjithë e dinë se këngëtarja që nuk njeh moshë, Mihrije Braha, ka vetëm një djalë adoleshent që quhet Plator, të cilin jo vetëm që si çdo nënë e do shumë, por nuk lë edhe intervistë pa e përmendur.Shpesh këngëtarja kosovare pyetet në lidhje me dëshirën që ajo dhe i shoqi kanë pasur për një fëmijë tjetër, por kurrë Mihrija nuk është shprehur në detaje.Por ja që së fundmi ajo është rrëfyer jo vetëm për dëshirën për të pasur një vajzë, por duket se kjo bisedë është konsumuar aq shpesh në familjen e tyre, saqë i biri, Platori, i ka gjetur edhe emrin motrës imagjinare. “Kaq shpesh e kemi biseduar këtë gjë, saqë dikur Platori i ka gjetur edhe emrin, Ikena.
Sot këtë emër e mban vajza e Nexhatit dhe Elhames, dy miqve tanë më të mirë”, – ka thënë Mihrija, e cila edhe pse kalojnë vitet, duket se rinohet përherë e më shumë. Sekreti, sipas saj, është veçse natyral, pasi këngëtarja nuk pranon se ka ndërhyrë përmes kirurgjisë plastike.Jashtë skenës, ajo është një femër si gjithë të tjerat, që kujdeset për aspekte të jetës së përditshme, si gatimi etj. “Në fakt, më merr malli për punët e shtëpisë. Kur jam pushim, sillem si e sëmurë, rri gjithë ditën në shtëpi, nuk dua të dal as për të blerë bukë, dua të relaksohem duke parë filma në shtëpi”, – është shprehur këngëtarja, e cila këto kohë nuk e ka këtë luks, pasi është shumë e zënë me programet festive për Vitin e Ri.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mihrije Braha: Po të kisha vajzë, do ta quaja Ikena Empty Re: Mihrije Braha: Po të kisha vajzë, do ta quaja Ikena

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 17:29

mire do beje.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi