Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna super-hot, tani josh edhe femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna super-hot, tani josh edhe femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuna super-hot, tani josh edhe femrat

2 posters

Shko poshtë

Tuna super-hot, tani josh edhe femrat Empty Tuna super-hot, tani josh edhe femrat

Mesazh nga WebMaster Sun 7 Jul 2013 - 9:00

Është folur shumë për Tunën këto kohë dhe në fakt duket se edhe ajo ka dashur që të flitet për të. Ajo është një nga këngëtaret që prodhon shumë lajm, pasi di se si të tërheqë vemendjen. Verën e kaluar Tuna i shokoi të githë teksa bënte gjeste intime në klipin e saj “I asaj”, aq sa i vunë edhe nofkën “Zogu”.Por, Tuna jo vetëm që nuk e pati problem, por bëri një tjetër këngë me titull “Zogu ma i mirë prej krejtve” dhe kësaj rradhe në duet me të dashurin e saj, Cosman. Edhe pse nga Maqedonia, Tuna që kur u bë pjesë e jurisë së “X Factor”, po pëlqehet shumë edhe në Shqipëri dhe ftohet pothuajse në çdo aktivitet në kryeqytet, pasi spektakli prej saj është i garantuar.Në një të tillë ishte e ftuar edhe dy ditë më parë, i cili realizohej në ambientet e “Lolly Pop”. Si gjithomë, Tuna nuk u mjaftua vetëm duke kënduar apo performuar në mënyrë klasike. Ajo preferoi të bëjë show në radhë të parë me veshjen e saj, një fund super i shkurtër, që tregonte gjithçka dhe më pas gjestet e saj me një modele pothuajse të zhveshur, lanë pa fjalë të pranishmit.Kuptohet mirë, tashmë që Tuna preferon që të flitet gjithnjë për të dhe të jetë në qendër të vëmendjes. Nuk ka rëndësi se për çfarë. Por, ama cilësia e këngëve të saj është shumë e mirë.Ajo nuk bën disa gjëra për të kamunfluar disa mangësi artistike, siç mund të bënjë disa kolege të saj. Dhe ne i themi: Komplimente Tuna!  PanoramaPlus


Tuna super-hot, tani josh edhe femrat Tu2-474x748

Tuna super-hot, tani josh edhe femrat Tunaseksi
Tuna super-hot, tani josh edhe femrat Tunasejdiu
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna super-hot, tani josh edhe femrat Empty Re: Tuna super-hot, tani josh edhe femrat

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 6:10

sa idjote eshttt sinqerisht shum e ulet se imagjinoj veten tu sjell ne at menyr
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi