Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një linjë me stjuardesa transvestitë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një linjë me stjuardesa transvestitë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një linjë me stjuardesa transvestitë

4 posters

Shko poshtë

Një linjë me stjuardesa transvestitë Empty Një linjë me stjuardesa transvestitë

Mesazh nga Emona Fri 16 Dec 2011 - 3:28

Një linjë me stjuardesa transvestitë TranvestiteeeNjë linjë ajrore aziatike ka si asistente fluturimi transeksualë dhe tranvestitë, një mënyrë kjo që sipas “PC Airlines” i diferencon nga “konkurrenca”.

Fillimisht, kompania mendonte që të kishte një trupë të përbërë nga ndihmës-fluturimi meshkuj dhe femra, por pasi mori shumë aplikime punësimi kategoria e “ndërmjetme”, vendosi që nuk mund të kishte më mirë se të zgjidhte kandidatët që ishin “meshkuj dhe femra” në të njëjtin trup.

Katër tranvestitë dhe trans u punësuan nga më shumë se 100 aplikantë dhe ata formojnë të gjithë stafin që shërben në një avion. Midis ndihmësve të fluturimit vazhdojnë të mbizotërojnë personat që e kanë të qartë seksin e tyre. Në kompani janë të punësuar 19 stjuardesa dhe 7 stjuartë, por shumë e kënaqur nga performance e transave, “PC Airlines” është e vendosur të vazhdojë të rektrutojë më shumë persona të kësaj kategorie.

Sipas kompanisë, procedura që ndjekin ata për përzgjedhjen e punonjësve duhet të shndërrohet në një model botëror, pasi është më efektivja për të luftuar diskriminimin seksual./tch/Një linjë me stjuardesa transvestitë Avionitrans1Një linjë me stjuardesa transvestitë Avionitrans2Një linjë me stjuardesa transvestitë Avionitrans3Një linjë me stjuardesa transvestitë Avionitrans4Një linjë me stjuardesa transvestitë Avionitranso5Një linjë me stjuardesa transvestitë Avionitrans6

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një linjë me stjuardesa transvestitë Empty Re: Një linjë me stjuardesa transvestitë

Mesazh nga Klio Fri 16 Dec 2011 - 3:38

Hej zot nuk po len gje pa bere vetem per perfitime!
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një linjë me stjuardesa transvestitë Empty Re: Një linjë me stjuardesa transvestitë

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 18:47

e pra e dun lek tjert zonjushe sjon si un e si ti lol:xP
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një linjë me stjuardesa transvestitë Empty Re: Një linjë me stjuardesa transvestitë

Mesazh nga Ariel Wed 14 Nov 2012 - 5:19

A mer mo se te shpifet me kta...sdua te jem raciste apo paragjykuese...por ma shpifin...nuk e shmang dot. Kam rastis ne disa vende kur kam qene me pushime...nuk di po i kam pas shume neveri.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një linjë me stjuardesa transvestitë Empty Re: Një linjë me stjuardesa transvestitë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi