Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes

3 posters

Shko poshtë

Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes Empty Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 25 Dec 2011 - 4:32

TIRANE - Jonida Maliqi, ylli i muzikës shqiptare ka përjetuar për herë të parë gjatë ditës së djeshme emocionet e të qenit nënë. Vigjilja e Krishtlindjeve ka sjellë një dhuratë shumë të bukur për familjen e këngëtares së dashur, pikërisht një engjëll.Vogëlushi, do të mbajë emrin Dan, emër ky të cilin ia ka zgjedhur gjyshi, babai i bashkëshortit të këngëtares. Siç tregon vetë Maliqi, Dan është një emër i vjetër shqiptar. Familjarët e këngëtares janë shumë të lumtur për këtë krijesë të pafajshme që Zoti ua solli këtë prag Krishtlindjesh.

Prindërit e rinj, Jonida dhe Genti janë ata që po i përjetojnë me më shumë emocione këto momente. Dhoma e këngëtares ka qenë e mbushur plot e përplot me lule e tullumbace, ndërsa celulari i saj nuk ka pushuar për asnjë moment nga urimet.
Në një intervistë të para pak kohëve në suplementin e të shtunës, “Bluetooth”, Jonida Maliqi ka rrëfyer gjithë përgatitjet për ardhjen e të birit. Vogëlushi i këngëtares kur të rritet do të ketë një kujtim shumë të bukur prej nënës së tij, pasi ajo i ka kushtuar të voglit të saj, muaj përpara se ai të vinte në këtë jetë, një këngë. “Thesari pa emër” i Jonidës, tashmë erdhi dhe ne i urojmë atij një jetë të gjatë e të lumtur përkrah mamit, babit dhe gjithë të dashurve të zemrës. Jetë të gjatë Dan!

(er.nu/GSH/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes Empty Re: Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 7:43

Pact Jete Gjate Dan'i ,Shendet Jonides!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes Empty Re: Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 6:17

jete te gjate,taman dhurat.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes Empty Re: Jonida Maliqi bëhet nënë në vigjilje të Krishtlindjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi