Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jonida Maliqi e lumtur me Danin e vogël People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jonida Maliqi e lumtur me Danin e vogël People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonida Maliqi e lumtur me Danin e vogël

2 posters

Shko poshtë

Jonida Maliqi e lumtur me Danin e vogël Empty Jonida Maliqi e lumtur me Danin e vogël

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 4 Feb 2012 - 4:02

Zbulohen fotot e këngëtares Jonida Maliqi me djalin e saj Dan Prizrenin.
I vogli të enjten mbushi ditët, (40 ditëshi), megjithatë Jonida e ka nxjerrë jashtë në diell edhe para atyre afateve që dikur i vendosnin “plakat”.Këtë, e tregojnë mirë fotot, që ne kemi mundur t′i sigurojmë përmes burimeve tona.Dan Prizreni lindi 3.300 kilogram, në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” përmes një lindjeje natyrale, dhe gëzon shëndet të plotë.
Edhe pse gjithkush mund të mendojë se personat publikë kujdesen më shumë për pamjen e tyre se sa për detajet, Jonida që ditën e parë e ka ushqyer të birin me qumësht gjiri, e kështu do vazhdojë të bëjë minimalisht 6 muajt e parë të jetës së tij.E kontaktuar nga Bluetooth, Jonida Maliqi, shprehet se është tërësisht e lumtur tani që ka në dorë, djalin e saj të dëshiruar.“Në spitalin “Mbretëresha Geraldinë” jam ndjerë si në shtëpinë time, ndaj ju jam shumë mirënjohës doktor Halim Kosovës që më ka ndjekur që nga fillimet e shtatëzanisë, madje deri sot, si dhe stafit të tij, për profesionalizmin dhe dashurinë që më dhuruan mua e Danit të vogël”, thotë Jonida Maliqi. (GSH) /albeu.com/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jonida Maliqi e lumtur me Danin e vogël Empty Re: Jonida Maliqi e lumtur me Danin e vogël

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 20:24

Me behet qejfi dhe ashtu i kalofte e gjithe jeta e saj.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi