Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Geti: Më shumë repera se muzikë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Geti: Më shumë repera se muzikë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Geti: Më shumë repera se muzikë

2 posters

Shko poshtë

Geti: Më shumë repera se muzikë Empty Geti: Më shumë repera se muzikë

Mesazh nga Alberti Mon 25 Mar 2013 - 8:53

Lideri i Babastars, Getoar Selimi, ka shprehur edhe një herë zhgënjimin e tij me nivelin e hip hopit shqiptar. Geti ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Twitter për të shprehur mllefin me nivelin e hip hopit shqiptar, duke thënë se nuk ka më muzikë, por vetëm repera. “Ma shumë repera se muzik.. #dead #VetemAPomHanRaku (sic.)”, ka theksuar Geti në Twitter. Fjalët e Getit vijnë vetëm një ditë pas lansimit të tri këngëve të reja në hip hopin shqiptar. Ishte 2po2 që në një super bashkëpunim me Elvana Gjatën hapën ditën e shtunë, e që vazhdoi më pas me bashkëpunimin tjetër të LumiB, Dj Floë, MC Kreshës dhe Lyrical Son, teksa edhe reperi Taste 2 u kthye me projektin e tij të ri “Po Pritoj”.

Geti: Më shumë repera se muzikë Geti

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Geti: Më shumë repera se muzikë Empty Re: Geti: Më shumë repera se muzikë

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 21:15

EHHHH KET E BONNI TFAMSHEM SHQIPRIA
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi