Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Iluzione te çuditshme te Simon Pierre (Video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Iluzione te çuditshme te Simon Pierre (Video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iluzione te çuditshme te Simon Pierre (Video)

Shko poshtë

Iluzione te çuditshme te Simon Pierre (Video)  Empty Iluzione te çuditshme te Simon Pierre (Video)

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 26 Dec 2011 - 8:45

Iluzione te çuditshme te Simon Pierre (Video)  ImagesKohët po ndryshojnë, nuk ka më iluzionist që nxjerrin lepurin nga kapela, në modë janë numrat e magjisë me aparatet elektronike.
Burimi: Telegrafi
Se a janë këta numra iluzionesh edhe më mbresëlënës se ato të shkollës së vjetër do të bindeni pasi ta shihni këtë video.

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi