Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku do i kaloni festat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku do i kaloni festat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku do i kaloni festat?

+13
CuN@BosS/
WebMaster
leta
Free spirit
kasperi
tipi engjellor
LaDescarada
Emona
Maksi
Єямєℓiиdå
Arabela
Aяtємιѕα
albana bana
17 posters

Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga albana bana Tue 27 Dec 2011 - 2:00

Festat me shoqerin apo me familjen?


albana bana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2011
Mosha Mosha : 52

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 27 Dec 2011 - 2:17

Tema i modifikua e u transferua ne forumin zone e lire nga une

Me familjen une
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Arabela Tue 27 Dec 2011 - 2:18

kam prere bilete 140 mije euro per ta kaluar ne hapesire,,,thashe ti le rehat ca dite keto te tokes ,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] geeegge :[LoL]:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 27 Dec 2011 - 4:00

Babi na ka ftuar te gjitheve...si cdo vit
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Maksi Tue 27 Dec 2011 - 4:03

Ne amsterdam
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Emona Tue 27 Dec 2011 - 4:22

Noten e pare n'Shpi me Familje ,dyten jashte celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga LaDescarada Tue 27 Dec 2011 - 10:11

te halla ne austri...me familje:)
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga tipi engjellor Thu 29 Dec 2011 - 2:57

po ne shtepi me familjen.....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga kasperi Thu 29 Dec 2011 - 10:35

naten e pare ne shtepi,e te dyten do te shikoi ende skam zgjedhur
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Free spirit Thu 29 Dec 2011 - 10:38

ne shtepi me familjen
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Maksi Thu 29 Dec 2011 - 10:41

ne tirane
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga leta Thu 29 Dec 2011 - 10:46

Ne shtepi me familje
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga kasperi Thu 29 Dec 2011 - 10:48

ti larte me fton naten e trete,ta kalojme se bashku[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga leta Thu 29 Dec 2011 - 10:52

kasperi shkruajti:ti larte me fton naten e trete,ta kalojme se bashku[You must be registered and logged in to see this image.]hehehe po veq ta rezervoj bileten nje nje restoran e ti ri gzushem...hehehe
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga kasperi Thu 29 Dec 2011 - 10:58

leta shkruajti:
kasperi shkruajti:ti larte me fton naten e trete,ta kalojme se bashku[You must be registered and logged in to see this image.]hehehe po veq ta rezervoj bileten nje nje restoran e ti ri gzushem...hehehe
[You must be registered and logged in to see this image.]e sigurova edhe naten e trete[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Dec 2011 - 11:05

Me 2 familjen kete vit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 29 Dec 2011 - 13:09

ke shpia motres


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga zymer Thu 29 Dec 2011 - 13:11

Ne pune[You must be registered and logged in to see this image.]
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 13:21

Me familjen
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 13:22

me komshijen

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 21:29

Me familjen,skam nevoje per shoqeri sepse te gjitha jane interesaxhie.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:11

Anakonda shkruajti:Me familjen,skam nevoje per shoqeri sepse te gjitha jane interesaxhie.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do i kaloni festat? Empty Re: Ku do i kaloni festat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi