Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

+2
T_o_n_i
Aяtємιѕα
6 posters

Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 27 Dec 2011 - 3:28

Nuk e di nqs rini te mendoni sa shume gjera keni ne jete....

Pse vetem kur ndodh nje fatkqesi njeriu realizon cfare ka?!

A jeni menduar sa me fat qe jeni qe keni shendet, nje cati mbi koke, dhe mbase nje familje qe ju do?

Pse njeriu seshte i kenaqur me cfare ka , dhe behet i pangopur te ket sa me shume....

A ju ka ndodhur te shikoni nje te ri te paralizuar dhe te thoni Flm o Zot qe heci me kembet e mia?!

Sa e vlersoni jeten qe keni? Sa te falenderuar jeni me cfare keni realizuar deri tani?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Re: Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga T_o_n_i Tue 27 Dec 2011 - 3:40

Nuk e di nqs rini te mendoni sa shume gjera keni ne jete....?

Cdo dite e mendoj kete e them me vete mire kete ...po kete pse mos ta kem ....pse mos ta realizoj nese mundem ....

Pse vetem kur ndodh nje fatkqesi njeriu realizon cfare ka?!

Jo vetem kur ka dicka te tille ...un per vete e bej analizen e dites cdo min qe e jetoj kete jete e skam pse te mendoj dicka ne raste fatkeqsie ...mundohem ta jetoj sa me mire ate cfare me ofrohet ne cdo min te dites

A jeni menduar sa me fat qe jeni qe keni shendet, nje cati mbi koke, dhe mbase nje familje qe ju do?

Per kete e mendoj cdo dite qe hap syte ne mengjes e them flm o ZOT qe me ben te kem gjith keto te mira ..... e qe me jep mundesine te jetoj edhe sote mes gjith ketyre te mirave qe me rrethojne

Pse njeriu seshte i kenaqur me cfare ka , dhe behet i pangopur te ket sa me shume....

Njeriu per mendomin tim sesht i kenaqr asnjehere me cfare ka sepse vet jeta e ka tregu qe cdo gje evulon e po nuk pat evolim ateher do kishim ngel akoma ne epoken e shpellave...ndaj eshte mire qe nuk kenaqet me ato cfar ka ...por kerkon e kerkon cdo dite me shume e me shume e mundesisht max e mundshem te tije

A ju ka ndodhur te shikoni nje te ri te paralizuar dhe te thoni Flm o Zot qe heci me kembet e mia?!

Kete e shohim e prekim cdo dite tek ecim ne rruge tek degjojme ndonje lajm etj etj si keto e nuk do pajtohesha me kete flm ...por do shtoja edhe dicka me shume se flm....dicka qe po sikur te kishte 1 mundesi tjeter cdo beja...ahhh sikur te kisha nje shans tjeter do luftoja ashtu sikurse po e luftoj edhe kete cast jeten ...do perpiqesha me cdo menyre qe mos te pajtohesha me ate fatin e atyre qe ngelen ne ate karroce me rrota qe permende ne kete pyetje

Sa e vlersoni jeten qe keni? Sa te falenderuar jeni me cfare keni realizuar deri tani?

Nuk e di sa mund te falenderoj ..por di te them qe ndihem mire me ato cfar kam arrit deri tani ne kete jete ...por kjo sdo te thote qe keto ishte e gjitha...do kerkoj e do perpiqem akoma me shume qe 1 dite te them me plot goje FALEMINDERIT ....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Re: Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga Ariel Mon 9 Jan 2012 - 10:30

Cdo dite falenderoj zotin per cfare me ka dhene dhe cfare perjetoj cdo dite...
I jam shume mirenjohese...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Re: Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga Maksi Mon 9 Jan 2012 - 10:34

THEM :lavdi zotit qe me dha kto virtyte te jetes te cilat i vura ne shfrytezim dhe arrita deri diku ku un pak a shume deshiroja prandaj kam nje jete normale edhe pse pak ne te kaluaren me ka bere te derdh shume lot por gjithsesi shpresoj qe ditet ne vijim do te jene te bukura ashtu sic kam enderuar
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Re: Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Jan 2012 - 5:12

Nuk eshte se kam kerkuar shume gjera nga jeta,por gjithesi jam e lumtur me keto gjera qe kam,e jam e lumtur keshtu sic jam.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Re: Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga Space Mon 30 Jan 2012 - 6:14

Mire jam flm Allahut....
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Re: Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga Anakonda Sun 17 Jun 2012 - 6:11

falenderoj zotin qe me kla dhen shendet;dhe familjen time qe ma kan ben jeten te gezuar ne cdo rast te casteve qe kam ndenjur prane tyre...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam! Empty Re: Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam mirenjohese me cfare kam!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi