Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asgjë nuk është e përkryer! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asgjë nuk është e përkryer! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asgjë nuk është e përkryer!

+2
Anakonda
Darius
6 posters

Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Darius Wed 4 Jan 2012 - 12:19

• Shumë perëndime të diellit në jetë të vetmuar do të të gjejnë
Mos u pikëllo kur njerëzit të mirat me të keq do t’i kthejnë
Në botë jetojnë shpirtra që kuptojnë por nuk ndjejnë
Ata që të duan të vogël, kur je i madh të urrejnë.


• Një mashkull i vërtetë qëndron besnik pasi nuk ka kohë të shohë femra të tjera, sepse është shumë i zënë për të gjetur mënyra të reja për të dashur atë që ka!

• Një nga gjërat më të guximshme që ekziston është loti.
A e dini pse?
Sepse ai nuk ka frikë të bjerë edhe për arsyen e gabuar…

• Ku duhet të filloj? Bota është aq e madhe.

o Do të filloj me vendin tim që e njoh më së miri. Por vendi im është aq i madh.
o Po filloj më mirë me qytetin tim. Po qyteti im është aq i madh.
o Më së miri po filloj me rrugën time.
o Jo, me shtëpinë time.
o Apo, me familjen time.
o Ah, po! E gjeta!
o Po filloj së pari me veten time!

• Kur isha 5 vjeçe mamaja ime më përsëriste gjithmonë që:
'' lumturia është çelësi i jetës! ''
- Kur shkova në shkollë, më pyetën se si do dojë të ishe kur të rritesh?
Unë shkruajta " i lumtur ".
- Më thanë që nuk e kisha kuptuar pyetjen...
dhe unë u thashë atyre që nuk e kishin kuptuar jetën!

• Bota është e mbushur me sy të bukur, por sytë që të shohin me sinqeritet dhe dashuri janë të paktë.

• Ka gjithnjë kohë për ta shtuar një fjalë, kurrë për ta tërhequr mbrapsht.

• Një njeri vlen në masën me të cilën është në gjendje të ndihmojë tjetrin.

• Do të ndihmoj edhe nëse s'më ndihmon,
do të shoqëroj edhe nëse s'më dëshiron,
do të jap shpresa edhe nëse nuk ke më,
do të jap edhe nëse nuk ma kthen, e gjitha kjo vetëm për hir të Krijuesit!

• Ka më shumë gjëra të mbytura në zemrën e njeriut se në fundin e detit.

• Zemra është e fundit për të pranuar një fund, por e para që e kupton kur ai arrin.

• Kur ti të fitosh, unë me krenari do i them botës: "Ky është miku im".
Por kur të humbasësh unë do të jem pranë teje duke të shtrënguar dorën dhe të të them: "Unë jam miku yt"...

• Mos harro se çdo njeri që takon...
- Ka frikë nga diçka ...
- Don diçka ...
- Dhe ka humbur dike !

• Do të vijë koha kur do të jesh i kërkuar nga ai që më së shumti të ka urryer,
do të jesh i dashur nga ai që më së shumti të ka injoruar,
do të jesh edhe më me fat se vet fati,
do të jesh edhe më i pasur se vet paratë.

Mbetet tek ti se a je e/i gatshëm të presësh dhe se a do të përballosh këtë betejë, me të mirën dhe të keqen, me varfërinë dhe pasurinë, me dashurinë dhe urrejtjen!

Dhe mos harro se:

Asgjë nuk është e përkryer.
Asgjë.

Diellin po ta vështrosh në sy, të qorron për një minutë.
Dëbora është e bukur, si peisazh por në kontakt direkt te ngrin këmbë e duar.
As deti, provo e pija ujin: shëllirë.
Ushqimi i preferuar, nëse teprohet njeriu sëmuret.
Dashuria e pafund ndaj njeriut, herdo kurdo do të jemi të lënduar.
Fëmija është si një frut i një dashurie, por kur të rritet po ky fëmijë të kthen shpinën.

Pra: gjërat e bukura e të mahnitshme nuk janë perfekte.
Thjesht janë të veçanta. (speciale).

• Dhe njeriu, duhet të jetë kështu: i veçantë jo i përkryer.


Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Anakonda Thu 26 Jan 2012 - 2:40

E normal si kjo drejtoresha e shkolles se mesme qe na bo si jozefina ne parlament,kur per vete kishte ngel ne vit te dyte te shkolles se mesme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 26 Jan 2012 - 2:41

Dihet qe jo....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Star Angel Sat 4 Feb 2012 - 22:44

Askush dhe asgje nuk eshte e perkryer sepse cdo njeri ben gabime sa do qe te vogla te jene...
Star Angel
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Anakonda Tue 12 Jun 2012 - 9:03

i urrej njerezit perfekte;nuk du ne jeten time njerez perfekt;du njerez te vertet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga An0nim Tue 12 Jun 2012 - 9:28

Asgjë nuk është e përkryer!
Por asnjeher nk do te gjesh dike si mua !
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Emona Tue 12 Jun 2012 - 11:10

E perkryera nuk egzistone.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Anakonda Tue 12 Jun 2012 - 19:18

Nuk jam perfekte;por as qe hiqem si e tille;thjesht po te them se jam njeri tamam....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgjë nuk është e përkryer! Empty Re: Asgjë nuk është e përkryer!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi