Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hapet ura më e lartë në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hapet ura më e lartë në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hapet ura më e lartë në botë

3 posters

Shko poshtë

Hapet ura më e lartë në botë Empty Hapet ura më e lartë në botë

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 6 Jan 2012 - 10:35

Hapet ura më e lartë në botë UraNë Meksikë është hapur sot ura më e lartë në botë. Ajo është 403 metra e lartë dhe 1 000 metra e gjatë. Ura “Baluarte” tashmë është shënuar edhe në librin e rekordeve Guiness si ura më e lartë, pasi është aq e gjatë sa poshtë saj mund të vendoset kulla Eiffel. Për ndërtimin e saj janë dashur katër vite punë dhe ka kushtuar miliona dollarë. Kjo është ndërtuar me rastin e festimit të 200 vjetorit të pavarësisë nga Spanja. Ajo lidh malet Ocidental dhe sipas presidentit Felipe Kalderon, “është një projekt që do bashkojë qytetarët e veriut me vendin si kurrë më parë”. Burimi i lajmit: /rtvfan.net/Hapet ura më e lartë në botë Ura1Hapet ura më e lartë në botë Ura11
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hapet ura më e lartë në botë Empty Re: Hapet ura më e lartë në botë

Mesazh nga dajti modh Fri 6 Jan 2012 - 10:42

celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hapet ura më e lartë në botë Empty Re: Hapet ura më e lartë në botë

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 6:00

shum e bukur.................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hapet ura më e lartë në botë Empty Re: Hapet ura më e lartë në botë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi