Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babai shokon foshnjen (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babai shokon foshnjen (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babai shokon foshnjen (VIDEO)

2 posters

Shko poshtë

Babai shokon foshnjen (VIDEO) Empty Babai shokon foshnjen (VIDEO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 19 Jan 2012 - 9:40

Babai shokon foshnjen (VIDEO) FemitremKy baba është vërtet shumë i paedukuar. Në një kohë kur po mban fëmijët e tij të vogël në prehër, bën zhurmën e një motori. Kjo gjë e lë të tronditur fëmijës dhe në moment pushon së qari.

Charlotte e vogël mesi e merr veten por babai i saj nis të bëjë përsëri si motor duke bërë që ajo të traumatizohet përsëri.

Në YouTube ka komente të ndryshme, ku disa prej tyre kritikojnë sjelljen e babait.

Shiheni dhe gjykoni: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/video/virals/4072303/Little-baby-is-tot-ally-shocked.html#ooid=Flc2diMzozsxTg4StSlQ8x-S--MXGinn
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Babai shokon foshnjen (VIDEO) Empty Re: Babai shokon foshnjen (VIDEO)

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 0:39

femija i shkrete.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi