Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim

3 posters

Shko poshtë

Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim Empty Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 4:29

TIRANË- Leonard Bombaj, aktori dhe regjisori i mirënjohur, i përfshirë muajt e fundit në një ngjarje të rëndë, mes kërcënimeve, shantazheve dhe marrëdhënieve seksuale, i është drejtuar dy ditë më parë Gjykatës së Tiranës.Nëpërmjet një kërkesë-padie, kërkon 10 milionë lekë dëmshpërblim nga Enxhi Kamenica për deklaratat e bëra prej saj gati 3 muaj më parë në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ajo e quajti “pedofil” dhe “përdhunues”. Gjithashtu, në këtë kërkesë, Bombaj kërkon nga Gjykata që Enxhi Kamenica të gjykohet për veprat penale të “Fyerjes së kryer botërisht” dhe “Shpifjes së kryer botërisht”.Në lidhje me shpërblimin e dëmit të shkaktuar, është e qartë se dëmi i shkaktuar është shumë i madh dhe më duhet të them i përhershëm. Është cënuar shumë rëndë nderi, personaliteti dhe dinjiteti im personal dhe i familjes sime.

Kjo gjë bëhet akoma më e rëndë dhe pasojat janë akoma më të rënda, nëse do të kihet parasysh se unë nuk jam një qytetar i thjeshtë, por një person publik, shumë i njohur dhe shumë i vlerësuar në profesionin tim.”, – shprehet Leonard Bombaj në kërkesën e depozituar në Gjykatën e Tiranës. Në fund të kërkesës së tij, Bombaj kërkon nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë që të procedohet penalisht Enxhi Kamenica.
(Shkrimi sot në Gazeta Shqiptare)
(el.me/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim Empty Re: Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim

Mesazh nga Space Fri 27 Jan 2012 - 5:59

PAk paska kerku
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim Empty Re: Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 18:40

Qyqa si bojne si kalamaj kopshti dhe keta.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim Empty Re: Bombaj: Enxhi me shau “pedofil”, dua 10 mln lekë dëmshpërblim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi