Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë

4 posters

Shko poshtë

Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë Empty Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 29 Jan 2012 - 8:03

Dje në faqet e kronikës së “Gazeta Shqiptare” kishte zënë vend padia që regjisori Leondard Bombaj i drejtonte Enxhi Kamenicës për fyerje publike, duke e quajtur atë pedofil. Vajza bukuroshe, e pyetur dje nga “Bluetooth” ka thënë se nuk dëshiron të bëjë komente për momentin duke na premtuar një rrëfim ekskluziv në një kohë të dytë, ndërkohë që ka shtuar se atë natë tek Çani kishte pirë pak shampanjë.Nuk ka bërë asnjë koment tjetër Enxhi, duke na lënë ne mundësinë të aludojmë se rrëfimi i saj mund të ketë qenë nën efektin e alkoolit. Thamë aludim , nuk bëmë asgjë të sigurt, ndërkohë që për deklarata më të plota jemi në pritje të rrëfimit të Enxhit.Bukuroshja nga Korça është bërë pjesë e kësaj historie, si pasojë e lidhjes së dashurisë që ka me Stresin, i cili është i përfshirë drejtpërdrejt në këtë proces. Kujtojmë që vera e këtij viti ka qenë e mbushur me akuza të ndërsjella mes Stresit, regjisorit Bombaj dhe vajzës së mitur, e cila e akuzon ish-profesorin e saj për pedofili.

Ndërkohë që vetë Bombaj i ka mohuar në mënyrë kategorike këto akuza, duke ia atashuar Stresit, të cilit i ka shtuar edhe akuzat e kanosjes me armë dhe pengmarrjes. Bombaj publikoi pak muaj pas zhurmës që u bë në media edhe një libër dedikuar kësaj ngjarjeje. /albeu.com/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë Empty Re: Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 8:28

pse ka nai ligj se kur je i ,e pire .ben cte thote rradakja
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë Empty Re: Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 9:00

sa thjesht e gjejne keta jam e pir
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë Empty Re: Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 21:36

edhe ket gje e paska bere kjo,nuk i mjafton stressi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë Empty Re: Akuzat për pedofili, Enxhi: Isha e pirë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi