Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Permbytjet, asnje demshperblim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Permbytjet, asnje demshperblim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Permbytjet, asnje demshperblim

Shko poshtë

Permbytjet, asnje demshperblim Empty Permbytjet, asnje demshperblim

Mesazh nga Vizitor Tue 16 Mar 2010 - 4:07

Permbytjet, asnje demshperblim PERMBYTJA-BATICA-02_tn_5Asnje demshperblim nuk ka mberitur ende prane banoreve te zones se nenshkodres te cilet edhe pas permbytjes po hasin veshtiresi te medha. Ujerat qe nuk po ju ndahen prej dy muajsh nuk i kane lene qe te mbjellin token, kane shkaterruar gjithcka qe kishin.

Familja e Gjergj Grudes ndodhet ne kufirin mes tre komunave, Berdices, Bushatit dhe Velipojes dhe askush deri me tani s’ka menduar t’i ndihmoje.

Kjo familje e provoi dy here permbytjen dhe ne te dyja rastet niveli i ujit ka shkuar deri ne nje meter. Dy te moshuarit qe jetojne ne kete banese ne pamundesi per te shpetuar orendite gjate permbytjeve i kane dale te keqes para dhe kane ngritur me tulla ose blloqe betoni cdo orendi qe kane ne shtepi ne nje perpjekje per t’i shpetuar nga shkaterrimi i permbytjeve te reja.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi