Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet

2 posters

Shko poshtë

Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet Empty Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet

Mesazh nga Emona Tue 31 Jan 2012 - 5:49

New York – Ata janë një nga çiftet më të famshëm të Hollivudit dhe sigurisht edhe më të përfolurit. Kanë qenë mjaft të përfolur jo vetëm për shkak të famës së tyre, por edhe të sjelljes së tyre diskrete përpara shumë vitesh.Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet Br-Angelina-lshTë shndërruar sot në prindër të devotshëm, Brad Pitt dhe Angelina Jolie përkujdesen për çdo informacion që fëmijët e tyre mund të marrin mbi jetën e tyre të kaluar. Ata i kanë ndaluar fëmijët e tyre që të kërkojnë të dhëna në internet mbi ta. Dhe këtë e kanë bërë duke i bllokuar emrat e tyre si fjalë kyçe në motorrët e kërkimit të internetit.
Prind i gjashtë fëmijëve, Brad Pitt ka rrëfyer në një intervistë:
“Unë nuk mund t’i imponoj askujt mendimin dhe liria e fjalës në internet i kapërcen të gjitha kufijtë, deri në atë pikë që cënon personalitetin tënd. Prandaj unë nuk mund të lejoj që fëmijët e mi në këtë moshë, të ndeshen me disa opinione për të cilat atyre u duhet shumë kohë deri sa t’i kuptojnë dhe arsyetojnë vetë.”
Brad, 48-vjeçar, babai i Knox, Vivienne, Shiloh, Maddox, Zahara dhe Pax, e ka përsëritur disa herë në publik se po e ndjen shumë presionin e kërkesës së fëmijëve të tij për t’u martuar me nënën e tyre Jolie, 35-vjeçe. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet Empty Re: Branxhelina ndalon fëmijët të lexojnë informacione mbi ta në internet

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 3:50

Cfare prinderish,sekretet e tyre i din e gjithe bota e jo me femijet.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi