Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këshilla për veshjet e femrave të shëndetshme  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këshilla për veshjet e femrave të shëndetshme  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këshilla për veshjet e femrave të shëndetshme

2 posters

Shko poshtë

Këshilla për veshjet e femrave të shëndetshme  Empty Këshilla për veshjet e femrave të shëndetshme

Mesazh nga Emona Wed 1 Feb 2012 - 8:34

E kujt nuk i ka ndodhur që të shikojë një fustan tek vitrina e një butiku dhe të ketë shpresuar që të jetë masa e duhur? Keni kaluar edhe ju shumë kohë duke shpresuar që të humbni disa kilogramë, por thjesht pa rezultat?Këshilla për veshjet e femrave të shëndetshme  1-lsh6E dini cili është çelësi i suksesit nëse edhe ju keni një trup të bëshëm dhe me forma të plota, por ama nuk jeni e shëndoshë? Ju pëlqen të visheni, por e keni të pamundur të gjeni diçka që ju rri në mënyrë të përsosur? Ndiqni disa këshilla të lehta, por që do t’ju përmirësojnë stilin e jetesës.Këshilla për veshjet e femrave të shëndetshme  2-lsh5Gjeni një rrobaqepëse të mirë
Duhet të qepni veshje në mënyrë që të përshtaten me propocionet e trupit tuaj. Ndonjëherë dallim të madh mund të bëjë shkurtimi i fustanit vetëm në disa centimetra.
Jepini belit tuaj përparësi duke e nxjerrë në pah. Mbajtja e rripave do ta përforcojë stilin tuaj.
Pranoni trupin tuaj
Kini vetëbesim dhe jini krenare për trupin tuaj, pasi në fund të fundit ju atë keni. Çdokush ka defekte, askush nuk është perfekt! (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi