Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)

2 posters

Shko poshtë

Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)  Empty Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 4 Feb 2012 - 10:03

Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)  ImagesRene Campbell (35 vjeçare) nga Britania e Madhe pranoi se është bigoreksike (e varur nga buildingu) dhe se nuk e ka ndërmend të ndalet para se të arrijë qëllimin, të bëhet 120 kilogramë.Nëna e dy fëmijëve dikur ishte 50 kilogramësh, ndërsa para katër vitesh filloi të stërviste nga dy orë pesë herë në javë dhe të konsumojë një numër të madh të kalorisë dhe arriti peshën 85 kilogramë.
Çdo ditë ajo përpiqet t’i konsumojë rreth 4200 kalori, ndërsa gjatë drekave nëpër restorante ajo merr edhe peshoren me vete për t’i matur saktë kaloritë, shkruan Daily Mail.
“Nuk do të ndalem derisa të mos shtoj edhe më muskuj. Çdo ditë shoh meshkujt në sallën e bodybuildingut të cilët kanë nga 120 kilogramë dhe muskuj të fortë dhe se vërtetë kam dëshirë të dukem si ata. Më pëlqen forma e trupit si e zotëve grekë”, tha Rene.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)  Empty Re: Gruaja qe deshiron 120 kilograme muskuj (Video)

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 19:17

kjo qenka burre se ska mundesi..........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi