Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti

3 posters

Shko poshtë

Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti Empty Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 8 Feb 2012 - 2:31

Bleona Qerreti, u ka derguar nje email te cuditshem, disa redaksive te lajmeve, duke kerkuar ndihme per para. Nuk dihet nese adresa eshte vertet e kengetares apo behet fjale per ndonje email te rreme, por ne e-mail shkruhet tekstualisht keshtu: “Vetem dua tju bej te ditur se udhetimi im ne Londer ka qene nje katastrofe. Isha duke kaluar nje kohe fantastike deri mbreme kur humba te gjitha parate, kartat e kreditit dhe telefonin, shkruan Standard. Ishte nje eksperience e frikshme, pasi u godita ne pjesen e pasme te shpines, ndersa ndodhesha ne nje klub. Jam ende gjalle dhe kjo eshte e rendesishme, por tani kam mbetur pa para dhe kam nevoje per ndihmen tuaj. Dua te me dergoni disa para, dhe ju premtoj se do tua kthej perseri sa po te kthehem ne shtepi. Ju lutem me njoftoni se cfare do beni. Bleona Qerreti”. /albeu.com/

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti Empty Re: Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti

Mesazh nga T_o_n_i Wed 8 Feb 2012 - 3:18

ik mi ti paske ngel pa lek e gjansme te grabiten ty cfar surrati
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti Empty Re: Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 19:43

Ska turp e del neper gazeta injorance fare.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti Empty Re: Londër, rrihet dhe grabitet Bleona Qerreti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi