Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E tmerrshme: I lidhte vajzat e mitura dhe i dhunonte People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E tmerrshme: I lidhte vajzat e mitura dhe i dhunonte People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E tmerrshme: I lidhte vajzat e mitura dhe i dhunonte

Shko poshtë

E tmerrshme: I lidhte vajzat e mitura dhe i dhunonte Empty E tmerrshme: I lidhte vajzat e mitura dhe i dhunonte

Mesazh nga Alberti Thu 7 Mar 2013 - 11:20

E tmerrshme: I lidhte vajzat e mitura dhe i dhunonte

Qytetarët e Bosnjës dhe Herceovinës janë tmerruar nga historia e babait nga Liskovaci tek Cazini, në veriperëndim të vendit, i cili tetë vite rreshta i ka keqtrajtuar seksualisht tri vajzat e tij të mitura.
Policët e Cazinit e arrestuan boshnjakun 47-vjeçarin, baba i pesë fëmijëve, pasi atë e lajmëroi vajza më e madhe e cila tash është e martuar dhe jeton në rajonin e Kladushës së Madhe.

Prokurori kompetent është duke hetuar rastin, ndërsa siç shkruan Dnevni Avaz, deklaratat i kanë dhënë fëmijët, por jo edhe nëna e tyre. Babai maniak po mbrohet me heshtje.

Fqinjët e tyre thonë se vajza e ka lajmëruar babën për të mbrojtur motrën e mesme. Vajza e madhe ishte përdhunuar nga i ati që nga viti 2005 e deri në vitin 2008, duke e kërcënuar me forcë fizike dhe duke e lidhur me litar për shtrati.

Vajzën e vogël e kishte përdhunuar në mënyrë të njëjtë në vitin 2011 dhe 2012. Vajzën e mesme ka tentuar disa herë ta përdhunojë, për çka ajo ka ikur nga shtëpia.

Është tragjike që nëna e vajzave e dinte se çfarë po bënte burri i saj përbindësh, por ka heshtur gjatë gjithë kohës. Pas arrestimit të burrit, ajo përfundoi në spitalin kantonal.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi