Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje

2 posters

Shko poshtë

Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje Empty Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 10 Feb 2012 - 4:32

Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje F.0208001332761_mNëse femra nuk është natyrale, i pëlqen të kritikojë dhe nuk i do miqtë e tij- atëherë nuk është material i dëshiruar për lidhje.

Shumë femra shpesh janë pyetur pse nuk mund të krijojnë një lidhje kualitative me një mashkull. Deri më tani në këtë pyetje janë përgjigjur vetëm ekspertët, ndërsa tani meshkujt kanë vendosur të përgjigjen, duke zbuluar disa fshehtësi që shumë femrave mund t’ua ndryshojnë qasjen në raport me lidhjet e dashurisë dhe mund t’i mësojnë se ku po gabojnë.

Duan të kritikojnë
Rreth gjysma e meshkujve të anketuar kanë deklaruar se nuk e dëshirojnë pranë vetes një femër e cila kritikon vazhdimisht.E duan nënën më shumë në botë
Rreth 30 për qind e të anketuarve janë kundër një lidhjeje me një femër, e cila nënën e vet e vë gjithmonë në rend të parë.

Gjithmonë të rregullta
Meshkujt nuk duan lidhje me femrat të cilat janë tepër të rregullta dhe këtë e presin edhe nga partneri. Kështu kanë deklaruar së paku 20 për qind e të anketuarve.

Nuk i do miqtë e tij
Për meshkujt, miqtë e tyre janë shumë të rëndësishëm, prandaj nëse femra nuk i do ata, atëherë bëhet problem- kanë deklaruar më shumë se 20 për qind e pjesëmarrësve në studim.

Të gjithë meshkujt i konsiderojnë njësoj
Qëndrimi për t’i gjeneralizuar gjërat nuk është veti e mirë për femrat- kanë thënë një nga pesë të anketuar.

Nuk janë natyrale
Thjeshtësia është shumë e rëndësishme për meshkujt. Kështu ka thënë çdo i treti nga 400 meshkujt e anketuar në këtë hulumtim.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje Empty Re: Me Cilat Femra Meshkujt Nuk Dëshirojnë Lidhje

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 22:32

Të gjithë meshkujt i konsiderojnë njësoj
Qëndrimi për t’i gjeneralizuar gjërat nuk është veti e mirë për femrat- kanë thënë një nga pesë të anketuar.
prandaj mkan inat cunat mu per kwet pik pun e modhe te till jan derrrat

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi