Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat

4 posters

Shko poshtë

Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat Empty Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 22 Dec 2011 - 8:48

Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat Kelly-BrookGruaja ideale nuk ekziston, por nuk ka asgje te keqe qe nje mashkull te enderroje per te. Burrat shohin ndonjehere endrra me sy hapur, duke imagjinuar ne mendjen e tyre gruan perfekte, si nga ana fizike ashtu edhe ne karakter.
Ja cilat jane 10 gjerat qe burrat kerkojne te nje grua.

1. Syte me ngjyre te hapur

Sipas nje sondazhi te kryer nga francezja 'Journal de femmes' tek 900 lexues te saj, syte jane komponenti fizik me terheqes. 40 perqind e te intervistuarve preferojne syte, sidomos ata me jeshile ose blu, 3 perqind preferojne zerin e embel, 6 perqind floket, 15 perqind fytyren ne total dhe 21 perqind fokusohet te dhembet dhe buzeqeshja.

2. Embelsia

Gjithnje sipas sondazhit ne fjale, embelsia eshte me e votuara, ndersa inteligjenca vjen ne vend te dyte. Humori i nje vajze apo gruaje ze vendin e trete...kjo ndoshta se zakonisht batutat duhet t'i bejne meshkujt!!!

3. Bukuria dhe format

Nje vajze teper e dobet nuk eshte me nje mit. Sipas "L'Internaute", ne 2 mije meshkuj te pyetur, 45 perqind e te intervistuarve lene koken pas femrave te mbushura.

4. Truku dhe look-u

Meshkujve i pelqen edhe gruaja qe mbahet shume. E veshur me taka te larta, me gure te cmuar neper duar jane detaje qe e bejne te duket me bukur nje grua. Meshkujt preferojne gruan e kuruar, qe kujdeset per veten dhe nuk e le pasdore.

5. Detaje jo te zakonta

Meshkujt dhe femrat pelqejne detajet jo te zakonta qe e bejne te vecante nje person.Keshtu nese ka nje legen disi te cuditshem, nese ka sy shume te medhenj, nese ka piercing...keto jane detaje qe terheqin vemendjen.

6. Perfeksioni e ka emrin Kelly Brook

Sipas studimeve. Kelly Brook eshte gruaja perfekte, e bukur, aktore dhe modele e suksesshme. Duke u perqendruar ne disa kritere si floket, forma e fytyres, dinstanca e syve, forma e vetullave, masa dhe format, Brook rezulton gruaja perfekte.

7. Ne Paris eleganca, ne Rome e Barcelone sensualiteti

Sipas nje anketimi kryer online nga Harris Interactive per 'Meetic', tek 5090 te rritur ne France, Gjermani, Spanje, Britani te Madhe dhe Itali, gruaja europiane pelqehet per motive te ndryshme. Francezet e pelqejne gruan elegante, ndersa spanjollet dhe ato italiane pelqehen per humorin, joshjen dhe embelsine.

8. Floke te erret, joshje e padiskutueshme

Nese nje vajze apo grua ka sy ngjyre te celet, por lekuren te zeshket dhe floke te erret, atehere joshja eshte e padiskutueshme. Sipas nje sondazhi te kryer 53 perqind e meshkujve pelqejne jashtezakonisht shume Monica Bellucci-n dhe floket e saj te jashtezakonshem.

9. Floke te bukur, sepse ju vleni!

58 perqind e meshkujve te intervistuar pelqejne gruan me floke te gjate, sepse ky eshte nje instrument joshjeje. Ndersa floket e mbledhura bisht kali, u pelqejne vetem 9 perqind te meshkujve.

10. Marrja e iniciatives

Kohet kane ndryshuar dhe 60 perqind e meshkujve duan qe te jene grate ato qe marrin iniciativen.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat Empty Re: Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 22 Dec 2011 - 9:50

Keto mire i nxjerrin kto iluzionet te ishin gjith si kjo asnji sdo i bonte naze Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat 426788 Po paskan harru me shtu kategorine 11. Parekolpet e gjona dhe mrapaultet sportive (tongueout)
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat Empty Re: Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat

Mesazh nga Tonii Thu 22 Dec 2011 - 12:01

domethen sipas shkrimit meshkujt kur te shohin nje vajz duhet ti thon
me fal nje minut , a mundeni te rrotolloheni pak? shum mir , kapi pak floket te lutem , ok bukur tani zhvishu pak me te brendeshme te shoh pak legenin dhe format, bukur fort
ne rregull po e marr sa e keni cmimin ju lutem?
nderhyn vajza duke thene : cfar thua more cfar cmimi pse cfar jam une????
dhe pergjigja : aahhhh me falni se u ngaterrova mos ma vini re se kisha dal per te ber pazar
por jeni aq e bukur sa me hutuat fare 00027003
te fillosh e te mendosh sipas temes lart u dashka te zhveshesh gjith gocat qe te pelqejn

mendoj se ka gjera te tjera qe vlejn me shum se aksesoret,
femra eshte gjithnje e bukur sepse eshte femerTonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat Empty Re: Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 19:10

Tonii shkruajti:domethen sipas shkrimit meshkujt kur te shohin nje vajz duhet ti thon
me fal nje minut , a mundeni te rrotolloheni pak? shum mir , kapi pak floket te lutem , ok bukur tani zhvishu pak me te brendeshme te shoh pak legenin dhe format, bukur fort
ne rregull po e marr sa e keni cmimin ju lutem?
nderhyn vajza duke thene : cfar thua more cfar cmimi pse cfar jam une????
dhe pergjigja : aahhhh me falni se u ngaterrova mos ma vini re se kisha dal per te ber pazar
por jeni aq e bukur sa me hutuat fare 00027003
te fillosh e te mendosh sipas temes lart u dashka te zhveshesh gjith gocat qe te pelqejn

mendoj se ka gjera te tjera qe vlejn me shum se aksesoret,
femra eshte gjithnje e bukur sepse eshte femeraahaahahaahaha me lot kom qesh kur kom lexu pergjigjen tate nga njona an ke tdrejt zotrote

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat Empty Re: Ja cilat jane gjerat qe meshkujt kerkojne tek femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi