Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar

2 posters

Shko poshtë

Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar Empty Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 15 Feb 2012 - 10:08

Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar 51378BANGLADESH- Ata të dy mund të quhen Romeo dhe Julieta e kohëve moderne, por me fatin tragjik.

Dy të rinj nga Bangladeshi, vajza 16-vjeçare dhe të dashurit të saj 17-vjeçar, kryen vetëvrasje pasi vajza ishte e detyruar të martohej me një burrë tjetër. Policia e Bangladeshit njoftoi se trupat e pajetë të Mitu Molla dhe Soud Sheikh janë gjetur pasi çifti kërceu nga një lartësi disa metra e lartë në Goalganj.

Ata u gjetën nga policia me duar të lidhura me një shall . Komandanti i policisë Sarojit Bivas tha se të rinjtë ishin nga dy fshatra të ndryshëm dhe prej kohësh jetonin dashurinë e tyre të pastër dhe të fshehtë.

Familja e Mitus para dy muajsh e dërgoi vajzën në një qytet larg 200 kilometra, pasi mësoi për lidhjen e saj të dashurisë me Soudin dhe e martoi me një burrë dyfish më të vjetër se ajo. Por, miku i saj i zemrës dhe as Mitu nuk e pranuan fatin që familjarët 16-vjecares kishin shkruar për të bijën duke i dhënë fund jetës për të jeetuar dashurinë e tyre në parajsë.
(el.me/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar Empty Re: Romeo & Julieta e Bangladeshit, vetvriten për dashurinë e mohuar

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 19:42

Lloj-lloj dashurish po dalin,mos dalt naj nja edhe ketu ne brr.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi