Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

+2
Maksi
era85
6 posters

Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga era85 Wed 22 Feb 2012 - 6:25

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Re: Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga Maksi Wed 22 Feb 2012 - 7:19

era85 shkruajti:Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Re: Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga Shuke Wed 22 Feb 2012 - 7:34

normale
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Re: Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga Kejla_mezemer Thu 23 Feb 2012 - 2:38

do bejem aq sa te mundemi pastaj se sa ia arrijme ska sh rendesi
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Re: Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga Vizitor Sun 26 Feb 2012 - 10:45

Sigurisht njeriu gjith sakrificen ne jet e ben per te gjet lumturin dhe per ta arrit ate do mund te bente gjithcka ....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Re: Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga Tonii Sun 26 Feb 2012 - 10:47

patjeter qe do luftoj, me te ngren nja pjat fasule se me jep fuqi dhe me vrap per ne luf
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Re: Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 17:47

Normalisht qe po,pasi lumturine time nuk e blen paraja dhe bukuria do tia dal vete mban.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨ Empty Re: Do luftoj gjithmone per ate qe me ben te lumtur!!!!!!!!!!!!!!¨

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi