Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora!

2 posters

Shko poshtë

Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora! Empty Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora!

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 28 Feb 2012 - 13:04

Këngëtarja shqiptare e vendosur në Amerikë, Rita Ora e cila është duke bërë muzikë nën markën e e Jay-Z, duket se çdo herë e më shumë po i hy në zemër ‘mbikqyrësit’ të saj.Ndërsa , meRihanna-n po ndodh e kundërta, këngëtarja me ngjyrë së fundi ka nxehur shumë mentorin e saj.Jay-Z ka kritikuar Rihanna-n, sepse ajo dëshiron të rikthehet tek ish i dashuri i saj Chris Brown, i cili është akuzuar për dhunë fizike ndaj këngëtares.“Nuk e kuptoj se si Chris e ka goditur atë dhe nuk dua më të kem të bëj me një burrë të tillë. Por më i nxehur jam me Rihanna-n. Nuk e di se çfarë po mendon, ajo nuk duhet të harrojë se çfarë i ndodhi”, theksoi bashkëshorti i Beyonce për ‘Radar Online’.
Ndërsa, nga kjo gjendje e tensionuar e të dy artistëve amerikanë, ajo që mund të përfitoj është Rita- e cila së fundi ishte e ftuar në një emision nga vetë Jay-Z.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora! Empty Re: Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora!

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Feb 2012 - 18:13

Eh,shqiptaret jane perfekte saqe edhe divat boterore su bejne dot balle.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi