Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut

2 posters

Shko poshtë

Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut Empty Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Mar 2012 - 13:20

Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut Koka-2-158x300Një person, i cili mbeti i dëmtuar rëndë në kokë pasi u përplas me një mur, tani nuk ka më asnjë shenjë. 32 vjeçari Tim Barter theu kafkën, folenë e syrit dhe mollëzën pasi rrëshqiti nga 23 metra lartësi në një tub kullimi.

Por falë një ndërhyrje revolucionare, ai tani nuk ka më shenja. Mjekët në Britani përdorën dhjamin e trupit të tij për të mbushur shenjat e mbetura. Për kafkën mjekët përdorën pllaka titaniumi, kurse për mbushje injektuan dhjamë nga stomaku.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut Empty Re: Ia rindërtojnë kokën duke përdorur dhjamin e stomakut

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 18:11

Sa ka ecur teknologjia...............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi