Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A  vlen ti japesh dikujt nje shans te  Dyte duke kuptuar se ne te parin ka Gabuar . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A  vlen ti japesh dikujt nje shans te  Dyte duke kuptuar se ne te parin ka Gabuar . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A vlen ti japesh dikujt nje shans te Dyte duke kuptuar se ne te parin ka Gabuar .

2 posters

Shko poshtë

A  vlen ti japesh dikujt nje shans te  Dyte duke kuptuar se ne te parin ka Gabuar . Empty A vlen ti japesh dikujt nje shans te Dyte duke kuptuar se ne te parin ka Gabuar .

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Mar 2012 - 20:26

Ne jete te gjithe gabojme po a duhet edhe ne jete nganjehere te falesh apo eshte gabim ..

Ju si do kishit vepruar do kishit falur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A  vlen ti japesh dikujt nje shans te  Dyte duke kuptuar se ne te parin ka Gabuar . Empty Re: A vlen ti japesh dikujt nje shans te Dyte duke kuptuar se ne te parin ka Gabuar .

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Feb 2016 - 3:10

Jo kush te lendon njeher [smile_1] e ben serish, nese i jep dikujt nje shanc te dyt esht sikur ti thuash ujkut do rrijm bashk por mos me ha

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi