Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj

2 posters

Shko poshtë

Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj Empty Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 6 Mar 2012 - 12:44

Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj 123Këngëtarja e njohur italiane, Laura Pausini, ka vendosur që të transmetojë përmes Facebook-ut ndjenjat e saj të dhimbjes, pas vdekjes së punëtorit 31-vjeçar, i cili po rregullonte skenën e njërit prej koncerteve të saj.

Fjala është për 31-vjeçarin Mattheu Armelini, të cilit mësohet se i ka dedikuar një letër të veçantë në profilin e saj në Facebook.

"Të shkruaj këto fjalë për mua është shumë e vështirë dhe e dhimbshme", ka shkruar artistja e njohur.

Duke shtuar se gjendet aktualisht mes konfuzionit dhe një dobësie të madhe pas ngjarjes së rëndë.

"Tragjedia që po prek familjen e tij, më prek edhe mua, inxhinierët tanë, bandën time, valltaret e mia, stafin tim dhe dhimbja që ne ndiejmë tani, është më e madhe se nga ç’mund të imagjinohet”, shkruan më tej Pausini.

Duke përfunduar se të jetosh dhe udhëtosh së bashku, është një gjë e bukur dhe e komplikuar në të njëjtën kohë.

“Ajo sigurisht është për ne një shkollë që na bën gradualisht miq, bashkëpunëtorë dhe pastaj, të ndihemi si një familje e vërtetë. Ndihem vërtet e pafuqishme përballë kësaj humbje dhe uroja që të mund të bëja diçka, por unë nuk mund të bëj asgjë dhe kjo më bën të ndjehem edhe më keq", përfundon Laura Pausini, dedikimin e saj në Facebook.

e.t/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj Empty Re: Laura Pausini “qan” në Facebook për punëtorin që vdiq në skenën e saj

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 21:31

qenka njeri me ndjenja.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi