Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme

2 posters

Shko poshtë

Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme Empty Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 7:42

Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme Jupiter-venus_2165263bNdonëse dy planetet janë relativisht larg njëri tjetrit në hapësirë, ata do të shfaqen vetëm pak gradë larg njëri tjetrit në dy netët e ardhshme. Astronomët thonë se dy nga planetet më të shndërritshme të sistemit diellor do të jenë shumë afër çka rrallë ndodh. Astronomi Rbert Massey thotë se “ndonëse kjo nuk është shumë shumë e rrallë ajo çka e bën të rëndësishme është mënyra spektakolare në të cilën një lëvizje e tillë realizohet. Që të dy janë planete shumë të shndërritshëm dhe madje Venusi mund të duket edhe ditën”. /Lajmifundit.com/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme Empty Re: Jupiteri dhe Venusi afrohen në dy netët e ardhshme

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:40

ishalla nuk ndodh naj shperthim gjigant ne galaksi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi