Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit

2 posters

Shko poshtë

Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit Empty Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 15 Mar 2012 - 6:10

Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit Cameron-noaLondër, 14 Mars 2012, NOA - Do të mbetet gjithmonë një vajzë e re, kjo falë thjeshtësisë, spontanitetit që e karakterizon dhe prej faktit se meshkujt e pëlqen jashtë mase.

Cameron Diaz aktualisht ka shkaktuar një nervozizëm të madh kundrejt kolegeve të saj dhe kjo që në momentin që ka “nisur” të shoqërohet me disa prej ish-partnerëve të tyre.

Në festën e çmimeve Osakr Diaz është përjashtuar si pasojë e vullnetit të Demi Moore, ku ish partneri i saj Ashton Kutcher është shoqëruar me Cameron menjëherë pas ndarjes së tyre.

Një reputacion jo i mirë ky për bjonden seksi dhe 39-vjeçare, që me sa duket në Hollivud janë të shumtë që preferojnë të mbajnë distancat me të.

Krahas Demi dhe mikeshat e saj, Madonna dhe Jennifer Aniston, janë shprehur kundër paraqitjes së Diaz në festën e Oskareve, pasi aktorja dhe me ish partnerët e saj ka pasur një lidhje respektive.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit Empty Re: Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera të Hollivudit

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 20:59

po kjo eshte e mire nuk eshte aq e keqe sa ta urrejne.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi