Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit

2 posters

Shko poshtë

Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit Empty Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 16 Mar 2012 - 3:27

Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit Sms-noa1Londër, 16 Mars 2012, NOA - Një 14-vjeçare nga Rogers, në shtetin amerikan të Arkansas, donte të bënte një shaka.

Ajo mendoi se do të ishte diçka zbavitëse të dërgonte një mesazh, në drejtim të një numri çfarëdo, me tekst në të cilin shkruhej: “Trupin e fsheha... Po tani?”.

Shakaja duhet thënë se nuk shkoi në mënyrën më të mirë.

Nga të gjithë numrat e mundshëm vendas, vajza faktikisht zgjodhi atë të një polici hetues.

Agjentët menjëherë lokalizuan shtëpinë e 14-vjeçares nëpërmjet celularit.

Gjatë pyetësorit vajza shpjegoi idenë e vërtetë të mesazhit, por në krahun tjetër agjentët nuk e panë aspak zbaviste diçka të tillë, pasi atyre u kushtoi disa orë investigim diçka e tillë.

E megjithatë në përfundim të pyetësorit vajza u la sërish e lirë.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit Empty Re: Shkruan për shaka “kam fshehur trupin”, mesazhi i shkon policit

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:46

buddallai ka len kokrren e namit.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi