Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza

2 posters

Shko poshtë

Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza Empty Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Mar 2012 - 0:35

Luis Hamilton me McLaren do të niset i pari në garën hapëse të kampionatit të Formual 1. Piloti britanik arriti të shënojë xhiron më të shpejtë në “Australian Grand Prix” me 1 minutë e 24.922 sekonda duke lënë pas ish-kampionin e botës Button.

Në këtë mënyrë McLaren rikthehet fuqishëm duke marrë për herë të pas që prej vitit 2009 dy vendet e para të nisjes. Piloti francez Romain Grosjean ishte surpriza më e madhe e çeljes së kampionatit pasi me makinën Renault u pozicionua në vendin e tretë për nisje. Shtatherë kampioni i botës Majkëll Shumaker do të jetë i katërti kurse Vetel i cili sezonin e kaluar siguroi 15 pole pozition ka mundur të sigurojë vendin e gjashtë. Për Ferrarin vazhdojnë problemet. Dy pilotët e saj, do të nisen nga vendi 12, Alonso dhe 16 Masa. /F.S/
Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza 30l12rc Pytje & Përgjigje Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza Empty Re: Sezoni i ri i Formula 1, nis me supriza

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 1:05

i papam eshte ky Luis Hamilton.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi