Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
F1- Sezoni i ri i F1 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
F1- Sezoni i ri i F1 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

F1- Sezoni i ri i F1

Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga seriozi Mon 18 Mar 2013 - 10:35

Këtë të shtunë ka filluar sezoni i ri i F1 (Formula uno)

Te shtunen provat zyrtare
Te dielën gara rundi i parë ( Melbourne Australi)

Melbourne
Race Date: 17 Mar 2013
Circuit Name: Albert Park

First Grand Prix: 1996
Number of Laps: 58
Circuit Length: 5.303 km

Race Distance: 307.574 km
Lap Record: 1:24.125 - M Schumacher (2004)
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty Re: F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga seriozi Mon 18 Mar 2013 - 10:51

Orari i garave

F1- Sezoni i ri i F1 10494222
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty Re: F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga seriozi Mon 18 Mar 2013 - 10:59

Fituesi i çmimit te Australisë është:

Kimi Räikkönen
Ekipi: Lotus-Renault
Koha: 1:30:03.225
Xhiro 58
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty Re: F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga seriozi Mon 18 Mar 2013 - 11:07

Rënditja e pilotëve mbas rundit të parëF1- Sezoni i ri i F1 Renditjaeshoferav

seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty Re: F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga seriozi Mon 18 Mar 2013 - 11:11

Rënditja e ekipeve mbas rundit të parë
F1- Sezoni i ri i F1 Ekipet

seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty Re: F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga seriozi Mon 18 Mar 2013 - 11:36

F1- Sezoni i ri i F1 Astralia

seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty Re: F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga seriozi Fri 22 Mar 2013 - 12:36

Gara e dyte Formula 1, aty ku adrenalina arrin kulmin e saj per te fituar Cmimin e Madh te Malajzise, ne nje kampionat qe leviz me shpejtesi marramendese.

Provat zyrtare te shtunen ne ora 08:50 A.M
Gara te dielen ne ora 8:50 A.M
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

F1- Sezoni i ri i F1 Empty Re: F1- Sezoni i ri i F1

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi