Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja

2 posters

Shko poshtë

Eni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja Empty Eni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 18 Mar 2012 - 13:23

‘’Personalisht me Eni Koçin nuk jam takuar, por në emisionin e tyre në radio më ka përfolur jashtë mase, nuk kam pasur rastin ta dëgjoj dhe as nuk do e dëgjoj ndonjëherë atë radio, por fansat dhe shoqëria më shkruanin dhe më merrnin në telefon shpeshherë duke më thënë çfarë ka Eni me ty që të shan e të ofendon, d.m.th. s’kishte punë tjetër, por fliste për mua. Në emisionin ku isha e ftuar, nuk doja ta përmendja, por prezantuesja më bëri një pyetje lidhur me të dhe unë nuk mund të rrija pa iu përgjigjur; kush më sulmon një herë, ia kthej 10 herë. Unë s’e kam marrë famën nga motra, por këtu kam arritur me forcat e mia dhe falë mbështetjes së familjes sime. Në lidhje me Enin replikova vetëm për faktin që është shumë e vogël për të gjykuar e jo më për të ofenduar e përfolur, por debati vazhdoi nga telefonatat e shumta në studio, që për habi të tëra ishin kundër Enit. U tregova shumë zemërgjerë dhe u vura në siklet derisa iu drejtova teleshikuesve, ju lutem s’doja të arrija këtu pasi Eni nuk është prezente të mbrojë veten. Unë prapë po ia lë fajin moshës së saj, nuk më pëlqen të përflasEni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja Sabina-225x300dikë, sepse e kam ditën shumë të zënë që të merrem me gjëra kaq të ulëta e të gjykoj pa bazë siç bëri Eni me mua, megjithëse Eni Koçi e meritonte’’, thekson e revoltuar Sabina. Ndërkohë, e pyetur nëse ka menduar për ndonjë padi ose nëse e takon Enin në rrugë, çfarë do të bënte, ajo përgjigjet: ‘’Do ndërroja rrugë, kurrë nuk e dua famën dhe nuk e ndërtoj karrierën me anë të skandaleve, për padi nuk ia vlen. Sa për ndërhyrjet, secili ka jetën e vet, as që dua t’ia di ç’bën Eni, ende s’ka ulur dhe pak moshën, të bëhet 12 vjeç’’, tregon këngëtarja e re, Dana. Ndërkohë, e shqetësuar në këtë drejtim shfaqet edhe Eni, e cila nuk dëshiron të komentojë rastin në fjalë, vetëm se përmes një komenti në statusin e saj tregon hapur se nuk e njeh Sabinën. ‘’Sa për të sqaruar, nuk njoh asnjë Sabina dhe jo më ta kem sharë, janë tipa që duan të marrin famë me këto gjëra’’, deklaron Eni. bl. re
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja Empty Re: Eni kundër Sabinës, plas konflikti mes dy këngëtareve të reja

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 7:35

edhe keta filluan si shum te tjera.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi