Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’

Shko poshtë

Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ Empty Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:07

Ndonëse karrierën muzikore e kanë filluar gati si afër njëra-tjetrës, Nora Istrefi, Altuna Sejdiu e Elvana Gjata kanë ecur me hapa shumë më të shpejtë se kolegia e tyre Zanfina Ismaili.Në kohën kur pëlqyeshmëria po matet përmes klikimeve në kanalin muzikor Youtube, del se Zanfina është shumë më pak e pëlqyer se këngëtaret e lartpërmendura.Kjo për arsye se Zani ende nuk ka arritur as një milion klikime, përmes duetit me Noyzin, derisa këngët e Norës, Tunës e Elvanës po shtyhen me shifra marramendëse, edhe në përfitime parash përmes kanalit muzikor. Yllpress
Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ 30l12rc Pytje & Përgjigje Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ Empty Re: Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’

Mesazh nga WebMaster prej Tue 16 Jul 2013 - 10:08

Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ Zanfina
Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ 30l12rc Pytje & Përgjigje Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ Empty Re: Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’

Mesazh nga Anakonda prej Wed 17 Jul 2013 - 17:51

trupin e ka tbukur....po cme bo qe jo vetem bukuria ben pun

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’ Empty Re: Zanfina nuk u ofrohet më këngëtareve ‘in’

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi