Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkronjat e alfabetit(personit qe dashuroni). People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkronjat e alfabetit(personit qe dashuroni). People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkronjat e alfabetit(personit qe dashuroni).

Shko poshtë

Shkronjat e alfabetit(personit qe dashuroni). Empty Shkronjat e alfabetit(personit qe dashuroni).

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 18:28

A-Te ka dhuruar shum puthje.
B-Te don shume.
C-Zemra e tij vuan per ty.
D-E doni njeri-tjetrin marrezisht.
Dh-Do te te marr ne shtepi.
E-Dashuron shoqen tende.
F-Te don me shum se veten.
G-Te ka puthur.
Gj-Te ka par dhe me par.
H-Te shikon ne enderr.
I-Do te te dhuroj unaze
J-Nuk te tradheton asnjeher.
K-vdes per buzet e tua.
L-Te don per shokun e tij.
M-Te shikon cdo dit.
N-Te ka shprehur dashurine.
O-Do te dije ndjenjat e tua.
P-Te don me gjith zemer.
Q-VDEs nga syte e tua.
R-Pret nje pergjigje.
Rr-I ka treguar se shtepise per ty.
S-do te nisni nje dashuri se shpejti.
T-te don marrezisht.
Th-do te bej gjithshka perr ty.
u-dASHURON DIKE TJETER.
v-te tregon gjithshka.
X-Ka dashuruar tjeter per ty.
Xh-mendon dit e nat per ty.
Z-jeni larg por duheni marrezisht.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi