Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiparet (e personit qe dashuroni). People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiparet (e personit qe dashuroni). People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiparet (e personit qe dashuroni).

Shko poshtë

Tiparet (e personit qe dashuroni). Empty Tiparet (e personit qe dashuroni).

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 18:20

Syte;
Te zinj-te do,por nuk ta shpreh.
Te blu-te kujton shpesh.
Te jeshilta-do te gezohesh per te.
Kafe-do te jape dicka.


Floket;
Te kuqe-do te te puth ne befasi
Te bardha(bjond/e)-te don marrezisht.
Te zeza-te don,te don.
Geshtenje-mos u merakos te don.

Trupi;
I gjat-shfrytezon mire kohen tende.
Mesatar-te mendon shpesh.
I shkurter-ket jave do te kesh propozim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi