Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur dashuria eshte e pamundur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur dashuria eshte e pamundur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur dashuria eshte e pamundur

+2
dajti modh
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Mar 2012 - 7:09

Ka shume dashuri te pamundura, ndoshta kjo eshte forma me romantike e dashurise, sepse ajo eshte me vetmohuesja dhe e paster. Eshte nje dashuri qe nuk pyet, qe dashuron vetem sepse e ndjen ta besh, por eshte nje dashuri prekese dhe e dhimbshme. Letersia eshte e mbushur plot me dashuri qe nuk mund te kene sukses ne toke. Mendoni Romeon dhe Zhulieten, tragjedia e persosur, por tani nuk eshte e nevojshme per te shkuar aq larg dhe ta jetojme ne menyre aq te vuajtur

Le te shohim saktesisht se si ajo shfaqet dhe si te kapercehet nje pasion tille.

Nje dashuri eshte e pamundur kur ajo nuk eshte reciproke.Imagjinoni te jeni te dashuruar me nje burre te martuar dhe te perkushtuar per gruan e tij, apo doni nje person qe jeton ne anen tjeter te botes, nje distance e pakapercyeshme per stilin e jetes apo per arsyet ekonomike.

Shpesh eshte e pamundur dashuria platonike, qe mbetet keshtu sepse nuk ka asnje rast per tu konsumuar. A ju ka ndodhur ndonjehere te provoni nje ndjejne te ngjashme, eshte tiptike per moshat e reja.

Megjithate dashuria e pamundur kapercehet. Zakonisht ne momentin kur jetohet, ajo eshte kaq e perfshire menderisht saqe eshte e veshtire te besosh se ata mund te jetojne pa te, por nuk eshte keshtu.

Heret ose vone do te kete nje person real qe do te beje zemren tuaj te rrahe shpejt. Gjeja me e mire eshte te perqendroheni ne jetet tuaja dhe ne qellimet tuaja, si studimet, puna, nje hobi etj. Perpiquni te devijoni vemendjen, eshte e vetmja zgjidhje e dobishme. Nje mengjes do te zgjoheni dhe do te jete nje kujtim i larget.

Materiali shkeputur nga [You must be registered and logged in to see this link.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga dajti modh Thu 29 Mar 2012 - 7:13

vetem kur vdes njeri nga te dy partneret .'atehere behet e pa mundur ,, te tjerat veshtiresi kalohen celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 29 Mar 2012 - 9:59

Asgje nuk eshte e pamundur..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Mar 2012 - 1:26

Asgje nuk esht e pamundur ne kte jet nese vertet kerkon ta besh dicka dhe kerkon ta arrish e arrin gjithmon nse ke vullnet dhe forcen per te hec para kshu dhe dahsuria nuk esht asnje her e pamundur nse te dyja palet jan te njetit mendim....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Apr 2012 - 0:51

eshte e pamundur kur hyn tradhetia,xhelozia ne mes atehere edhe kur hyn nje i trete ne mes

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:38

kur hyn ne mes tradhetia,xhelozia dhe genjeshtrat.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga Arabela Sat 21 Apr 2012 - 4:05

kur dashuria esh e pamundur sjell frustracione te medha ,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga Anakonda Sat 21 Apr 2012 - 5:38

kur dikjush hyn ne mes.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur dashuria eshte e pamundur Empty Re: Kur dashuria eshte e pamundur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi