Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te duash eshte me shume se dashuria. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te duash eshte me shume se dashuria. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te duash eshte me shume se dashuria.

4 posters

Shko poshtë

Te duash eshte me shume se dashuria. Empty Te duash eshte me shume se dashuria.

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 0:01

Une nuk kam nevoje per ty, une te dua!!!

Ne fund te fundit cfare eshte dashuria
a ka arritur dikush me te vertete ta kuptoj kuptimin
nese doni te verten ate duhet ta kerkoni thelle ne zemren tuaj por atehere qe e ke gjetur do jesh zhytur aq shume ne mendime saqe nuk do ta rrimarresh me veten
dashuria eshte si puna e parajses sepse te gjithe supozojne qe egziston por kush e ka thene valle a ka arritur ndonjehere dikush qe ta shoh edhe te kthehet mbrapsht edhe te thoje hej njerez egziston une e pash
pfui mos i besoni
Hej meqe ra fjala rreflektoni mire per ato qe thashe..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash eshte me shume se dashuria. Empty Re: Te duash eshte me shume se dashuria.

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Mar 2015 - 21:48

Kjo bot esht e mbushur me mllef, dhe urrjtje. Dashuria mbeti thjesht nje fjal e shkruar ne nje leter, sot tkerkosh dashuri qoft tek nje person, apo tek shum miq. Qenka tej mase e veshtir. Shum shum e veshtir 

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash eshte me shume se dashuria. Empty Re: Te duash eshte me shume se dashuria.

Mesazh nga Maksi Tue 10 Mar 2015 - 10:21

askush se arrin ket gje
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash eshte me shume se dashuria. Empty Re: Te duash eshte me shume se dashuria.

Mesazh nga Lerinela Fri 13 Mar 2015 - 22:21

Kur dashuria don te flase, mendja duhet te hesht.
Lerinela
Lerinela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 16
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/03/2015
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash eshte me shume se dashuria. Empty Re: Te duash eshte me shume se dashuria.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi