Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përjetimi i dashurisë.  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përjetimi i dashurisë.  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përjetimi i dashurisë.

4 posters

Shko poshtë

Përjetimi i dashurisë.  Empty Përjetimi i dashurisë.

Mesazh nga WebMaster Sun 1 Apr 2012 - 21:05

Kam deshire te ndaj disa mendime me ju ne lidhje me nje shprehje qe per mua eshte shume domethenese dhe do te doja te dija si e kuptoni ju dhe si e mendoni?
Sipas
asaj jete qe keni jetuar,sipas nje humbjeje te perjetuar,sipas nje
zhgenjimi te kaluar,sipas nje shprese qe kurre nuk eshte
realizuar,sipas nje endrre qe eshte shuar,sipas nje pendimi e shume te
tjera....

Shprehja eshte...

"Dhe sot mendoj ate qe kam jetuar dhe si e kam jetuar,sot eshte dhe nuk eshte e lehte te shikosh me sy te tjetersuar"!

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përjetimi i dashurisë.  Empty Re: Përjetimi i dashurisë.

Mesazh nga T_o_n_i Sun 1 Apr 2012 - 21:09

ne jete ka ca gjera qe ndodhin ....te mira apo jo fort te mira ...por duhet ti pranojme e te perballemi me to ...e sigurisht te mesojme nga ato cfar kalojme
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përjetimi i dashurisë.  Empty Re: Përjetimi i dashurisë.

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Apr 2012 - 23:50

dashuria eshte e embel,kur ne mesin e tyre nuk nderhyjn pasoja te ndryshme qe te ndajn dy te dashuruar

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përjetimi i dashurisë.  Empty Re: Përjetimi i dashurisë.

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:35

AH DASHURIA TE GJITH MENDOJN SE ESHTE DICKA ME VLERA NJE GJE E VECANTE,POR REALISHT KJO DASHURI SHPESH HER BEN QE NE TE BEJM GJITHSHKA SIESI QE TE BIEM NE SY TE PERSONIT QE DUAM.KUSH E KA PROVUAR DASHURIN E PAR,DO TA KUPTOJ SE KU E KAM FJALEN.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përjetimi i dashurisë.  Empty Re: Përjetimi i dashurisë.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi