Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar???

5 posters

Shko poshtë

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? Empty A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar???

Mesazh nga Emona Tue 3 Apr 2012 - 6:55

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??

Mendimi i juaj...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? Empty Re: A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 3 Apr 2012 - 7:06

Besoj qe po...pervoja te jep mesim.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? Empty Re: A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar???

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 4:52

Normalisht qe po te jep mesim,sepse po spate nevoj per pervoj cdo besh ne te ardhmen.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? Empty Re: A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar???

Mesazh nga Arabela Wed 4 Apr 2012 - 6:20

pervoja te meson,,,por nuk te ben me te zgjuar,,,te ben me te mesuar,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? Empty Re: A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 4 Apr 2012 - 12:05

Pervoja eshte praktike dhe eksperience.
Ajo te skalit dhe te jep mundesine qe t'a shpalosesh me mire mencurine dhe zgjuarsine ne jete.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar??? Empty Re: A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi