Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A e demtom egoizmi dashurine? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A e demtom egoizmi dashurine? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A e demtom egoizmi dashurine?

5 posters

Shko poshtë

A e demtom egoizmi dashurine? Empty A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Apr 2012 - 21:15

Si e pershkruani egoizmin ju personalisht?
Perse natyra e femres eshte me mirenjohese dhe me humane se ajo e mashkullit?!
Mendoni qe egoizmi shkatarron dashurine?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e demtom egoizmi dashurine? Empty Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Arabela Tue 10 Apr 2012 - 0:09

pak egoizem duhet se perndrsyhe njerezit jane ngritur gjithe m ete hedhur sot,,,e po nuk mendove per vete tende kush do mendoj??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e demtom egoizmi dashurine? Empty Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Anakonda Tue 10 Apr 2012 - 7:59

esht shum e veshtire te gjesh dashurin e vertet;te jesh egoist te ben qe te jesh vetem i kujdesur per veten tende dhe jo ti dhurosh dashuri askujt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e demtom egoizmi dashurine? Empty Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Maksi Tue 10 Apr 2012 - 8:16

po
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e demtom egoizmi dashurine? Empty Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 16:55

sic ke me te;sepse mund te duash vetem veten tende dhe jo dashurin e zemres tende
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e demtom egoizmi dashurine? Empty Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi