Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi?

Shko poshtë

Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? Empty Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi?

Mesazh nga WebMaster prej Wed 20 Jun 2012 - 6:49

Te gjithe e dim shume mire se ka femij qe vuajn urin ka te tjere qe po jetojn agonin e vdekjes.Dime gjithashtu sepse keta femij qe jane ne jete nuk e meritojn nje gje te tille.

Dikush ka thene,,,,Pse te sjellim te tjere ne jete kur fare mire mund te permiresojme kushtet e ketyre qe kemi.

Jeni dakort me kete dikush qe ka thene apo jeni kundes edhe pse..
Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? 30l12rc Pytje & Përgjigje Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? Empty Re: Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi?

Mesazh nga Anakonda prej Wed 20 Jun 2012 - 6:55

femijet jan krijesat me te embla dhe me te qeta qe ekzistojn ne planet;nuk besoj se esht akt terrorrizmi te krijosh familje sidomos te krijosh familje;pasi ata jan te bekuar nga vet perendia;e ku ka me bukur sesa te degjosh nje te qare femije..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? Empty Re: Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 21 Jun 2012 - 18:45

Besoj qe eshte zgjedhje personale e secilit, te bej femije apo jo. Normal qe me vjen gjynah per ata qe vdesin urie cdo dite..egoizem nuk do ta quaja.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi? Empty Re: Të sjellësh fëmijë në jetë është një akt egoizmi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi