Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S'je Shqiptar/e nese...

+8
Malsori
Anakonda
Єямєℓiиdå
Emona
dajti modh
WebMaster
Arabela
Alberti
12 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Alberti Thu 12 Apr 2012 - 11:29

First topic message reminder :

S'je Shqiptar/e nese...

S'je Shqiptar nese se mban cigaren ne vesh.
S'je Shqiptar nese nuk e mban se paku njeren dore ne gjep
S'je Shqiptar nese nuk i ke te varun qelsat ne rryp te pantollave

Vazhdojme... :541221:

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Arian 123 Sun 24 Feb 2013 - 11:21

Nuk ke disa telefona me vehte por pa para per te fole.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Besa Sun 24 Feb 2013 - 11:25

... nese nuk e ngre zerin larte gjate rruges kur je duke biseduar ne celular...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Arian 123 Sun 24 Feb 2013 - 11:28

.................nuk kundershton cdo gje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Feb 2013 - 8:01

S'je Shqiptar nqs nuk i zgjidh gjerat me dhune.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Feb 2013 - 8:19

Nese nuk shet mend eeww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Feb 2013 - 8:31

Urtesia shkruajti:Nese nuk shet mend S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 2343415282

Edhe kjo eshte shume e drejte. Nuk kena uje dhe drita por gjonat i dum FIRMATO.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Feb 2013 - 8:32

Nse Mercedes-Benz rrin pa brek vesh edhe pa makin nuk rrin hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Feb 2013 - 8:34

Po po, ketu ke tangerlliku i Shqiptarit ca nuk hy pastaj. Lloj lloj gjonat. Benc, Shpi, celular, shpia me model katallogu nga mren, veshja etj etj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Feb 2013 - 8:37

nese nuk ke 100 dashnore hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Feb 2013 - 8:39

Urtesia shkruajti:nese nuk ke 100 dashnore S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 3784912568

uuuu po po edhe ketu me tregu forcen dhe suksesin, Shqiptari mba 200 dashnore dhe i qeras te 200-ta pernjiher ne lokal.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 26 Feb 2013 - 3:39

[You must be registered and logged in to see this image.]..nuk te pelqejne groshet..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:45

nuk ju uron serbeve e grekeve 17 majin

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:36

nese kur pin kafe
e lepin lugen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'je Shqiptar/e nese... - Faqe 2 Empty Re: S'je Shqiptar/e nese...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi