Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndryshimet qe ndodhin ne jete ! (lexojeni me kujdes...) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndryshimet qe ndodhin ne jete ! (lexojeni me kujdes...) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndryshimet qe ndodhin ne jete ! (lexojeni me kujdes...)

Shko poshtë

Ndryshimet qe ndodhin ne jete ! (lexojeni me kujdes...) Empty Ndryshimet qe ndodhin ne jete ! (lexojeni me kujdes...)

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Apr 2012 - 21:48

Nje dit mbreti i thot piktorit te vet:-dua te me piktorosh nje engjell... dhe piktori del dhe shef nje njeri te veshur mir e pikturon dhe ja con mbretit. mbreti i thot ky nuk eshte nje engjell dua te me pikturosh nje engjell te vertet ... dhe piktori del perseri per te pikturuar nje engjell ...shef nje djal te vogel i cili kishte zgjatur duart per te kerkuar lek .. e pikturon dhe ja con mbretit .. bravo i thot mbreti kjo eshte piktura me e bukur qe kam par ... pas shum shum vitesh mbreti i thot piktorit i cili tashme ishte plak dua te me pikturosh te burgosurin me te keq te botes.... dhe piktori vete ne burgun ku ishte ky i burgosur futet brenda dhe i thot rojeve:- me urdher te mbretit duhet te pikturoj te burgosurin me te keq ..:- gardiani i tregon qelin piktorit por i thot kujdes kushdo njeri qe futet aty i burgosuri e vret ... dhe piktori qe i thot un i vdekur jam po nuk e bera kete piktur do tentoj... piktori i thot te burgosurit dua vetem te bej nje piktur dhe me vrit ... i burgosuri nuk flet ... duke ber pikturen i burgosurit i del nje pik loti nga faqja dhe piktori i thot ... ti nuk me dukesh njeri i keq ... i burgosuri i thot ... shum vite me para ti pikturove nje engjell ai engjell jam un ....
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi