Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

+2
valtori
Emona
6 posters

Shko poshtë

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? Empty A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

Mesazh nga Emona Sun 15 Apr 2012 - 21:44

Cdokush nga ne ka nje lende te preferuar, materialet e se ciles i degjon gjithmone me endje dhe e meson me deshire. A mendoni se nje nga faktoret kyc qe te pelqesh nje lende eshte mesuesi qe e jep ate?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? Empty Re: A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

Mesazh nga valtori Sun 15 Apr 2012 - 23:06

po ndikon sa e pergatitur eshte edhe paraqitja juhjjjjj
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? Empty Re: A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

Mesazh nga Labja Sun 15 Apr 2012 - 23:07

po ndikon shume sipas mendimit time
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? Empty Re: A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

Mesazh nga EMI Sun 15 Apr 2012 - 23:20

Besoj se ndikon, pasi qe nga parenca e saje krijohet simpatia per mesimin qe jep, pastaj, edhe komunikimi me nxenesit..eshte nje favor...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? Empty Re: A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

Mesazh nga Anakonda Sun 15 Apr 2012 - 23:47

nxenesit ne ditet e sotme duan topmodelet qe tju japin mesim,dhe jo zyshat serioze;nuk ndikon aspak,por esht vete faji i nxenesit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? Empty Re: A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

Mesazh nga Besa Tue 17 Apr 2012 - 9:40

Ndikon shume dhe jo pak, njera nga arsyet eshte se porf.. duhet te beje lenden me interesate qe nxenesit t'a duan, prof.. duhet qe mbrenda mesimit te jap ndonje batut per pak mituar se lenda do te behet monotone nese tere kohen rrin e sqaron, prandaj kjo ka ndikim shum te madh.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve? Empty Re: A ndikon mesuesi/ja tek pelqimi i lendes nga nxenesve?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi