Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zak: Fama ime nga fati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zak: Fama ime nga fati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zak: Fama ime nga fati

2 posters

Shko poshtë

Zak: Fama ime nga fati Empty Zak: Fama ime nga fati

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 4:48

Zak: Fama ime nga fati 26-LA-SHOWBIZZ-Aktori i ri dhe i talentuar Zak Efron ka thënë se për popullaritetin dhe famën e tij duhet falënderuar fatin dhe jo aftësive të tij të aktrimit. Duke folur me rastin e premierës së filmit "The Lucky One" në Londër, aktori 24-vjeç ka thënë se deri tani gjërat në jetë kanë pasur sukses falë fatit, ndërsa tani ka ardhur koha që të dëshmoj se di edhe të aktroj. “Kam pasur shumë fat, por jo falë aktrimit.

Për këtë arsye, qëllimi im gjatë viteve të në vijim më duhet të bëj më shumë përpjekje, të mësoj të aktroj dhe t’i dëshmoj vetes se nuk jam një falsifikator, por se ka arsye që jam këtu ku jam”, është shprehur Efron. Zac është bërë i njohur qysh në moshën 18-vjeçe, falë filmit hit "High School Musical".

Pas një varg rolesh si adoleshent, ai shpreson se roli i tij në filmin “The Lucky One” do t’ia ndryshoj imazhin e idhullit të tinejxherëve. Por regjisori i këtij filmin Scott Hicks, mendon se Efron është një aktor i formuar dhe i rritur. “Ai është i vlefshëm dhe i përkushtuar dhe jam kënaqur duke punuar me të”, ka thënë Hicks./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zak: Fama ime nga fati Empty Re: Zak: Fama ime nga fati

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:33

epo falenderoje fatin atehere
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi