Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me te miret ne seks: meshkujt brazilian dhe femrat italiane People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me te miret ne seks: meshkujt brazilian dhe femrat italiane People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me te miret ne seks: meshkujt brazilian dhe femrat italiane

2 posters

Shko poshtë

Me te miret ne seks: meshkujt brazilian dhe femrat italiane Empty Me te miret ne seks: meshkujt brazilian dhe femrat italiane

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 1:34

Sa herë kemi dëgjuar të thuhet se burrat italianë janë dashnorët më të mirë në botë? Se dinë si të joshin një femër dhe ta kënaqin më shumë se kushdo poshtë çarçafëve? Shumë herë me siguri, por tani duket se ka ardhur koha e femrave italiane që të hipin në podiumin botëror të seksit.

Sipas sondazhit të fundit të realizuar nga faqja zvicerane "online dating" C-date, Italia ka aktualisht femrat më të zonjat sa i përket jetës seksuale.

Po meshkujt? Ky sondazh ua lë vendin e parë, atyre nga Brazili.

Për të arritur në këtë përfundim, sondazhi në fjalë, mori në shqyrtim 6.000 persona të anketuar, mes moshave 18 dhe 50 vjeç.

Ku u zbulua gjithashtu se vetëm 24% e të anketuarve pranuan se bëjnë seks për dashuri dhe në mënyrë të rregullt.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te miret ne seks: meshkujt brazilian dhe femrat italiane Empty Re: Me te miret ne seks: meshkujt brazilian dhe femrat italiane

Mesazh nga Docteur Mon 4 Jun 2012 - 0:08

femrat italiane me mire te themi grate italiane jane shume te nxehta ne sex ... persa i perket burrave italiane jane vec romantik se grate e tyne vujn ne shtrat ...brazilianet jane te mire ne shtrat se besoj sepse kto jane vec shkrime dhe jo prova dhe provat duhen mare nga gjithe bota .... do thoja bota muslimane jane me te mire ne shtrat arsyja se jane te varfer ne sex per arsye besimi ....
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi