Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

+17
il conte
Neta E
Malsori
Leo_uk
Free spirit
Maksi
EMI
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Lolita
WebMaster
Shuke
dajti modh
LaDescarada
Sasha
Anakonda
Alberti
21 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Alberti Thu 3 May 2012 - 7:58

First topic message reminder :

Kjo teme eshte keshtu: Une bej shembull pytjen "Me cilin nga keta persona kishe pire kafe?"
Pastaj shkruaj 3 antar/e
E antari pas do te zgjedh nje nga keta persona.. Dhe vazhdon pastaj me pytjen dhe shkruan 3 personat qe deshiron..

Fillojme:
Antari/ja me simpatik per ju?
1. Klea
2. T_o_n_i
3. Shkembi

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 May 2012 - 1:44

Arielit[You must be registered and logged in to see this image.] ..se na ka harru e ska hy hic ketu ka kohe

Do doje te kerceje tango me...?

Lolita

Aristogata

E sinqerta
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 May 2012 - 1:59

e sinqerta si te dije me kercy e sme shkel kembet [You must be registered and logged in to see this image.]

me cilen kenge do pershendesje 1 nga keto anetaret

T_o_n_i

Ariel

Emona
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 May 2012 - 2:04

Ty me "People are strange"

Ti?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 May 2012 - 2:09

[You must be registered and logged in to see this link.] - Hey Joe per ty pra kjo
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Anakonda Wed 9 May 2012 - 18:21

aRIELIT SEPSE MUYNGON(SHAKA)

ME KE DO DOJE TE PIJE KAFE;
tONI
kLEA
ARISTOGATA

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga EMI Thu 10 May 2012 - 1:15

Me klean, se Tonin e kam konsumu fare hahahha
Ke vlersoni me shume nga meshkujt e forumit...?
Bobi 10
Maks
Dajti modh...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 10 May 2012 - 1:20

Nga ata do thoja Bobin sepse e njoh ka disa vite

Kush nga keto te duket me e embel ne muhabet?

Emona

Reta

Klea
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga EMI Thu 10 May 2012 - 1:22

E embel do thoja Emona....
Kush nga gocat te pelqen me shume nga shkrimet...?
Arabela
Reta
Emona...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 10 May 2012 - 1:33

Emonen

Cili nga keta mendon se do martohet i pari?[You must be registered and logged in to see this image.]

T-o-n-i

Dajti

Shkembi
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga EMI Thu 10 May 2012 - 1:35

Me aq sa i njoh une...them asnjeri hahha
te pakten SHkembi e Dajti se kane ndermend..per Tonin e mbase hahahah
Ke konsideron mik te vertete virtual..?
Bobi 10
Saimir
Maks...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Maksi Thu 10 May 2012 - 1:44

maksin .........
me ke do doje te ishe tani per dreke ?
tonin
shkembin
valtorin?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga EMI Thu 10 May 2012 - 1:45

Maksi shkruajti:maksin .........
me ke do doje te ishe tani per dreke ?
tonin
shkembin
valtorin?
do te doja me SHkembin...
Kush te terhek me shume nga avatret ne forum..?
Emona
Klea
Arabela
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Maksi Thu 10 May 2012 - 1:47

emona
kush mendon se te kujton tani ?
maksi

toni

shkembi?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga EMI Thu 10 May 2012 - 1:48

me ke kap ngushte them te tre hahhah
ke do te doje te takoje ne realitet..?
Emi
Klea
Reta
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Maksi Thu 10 May 2012 - 1:51

emi
nese ishim ne nje party me ke do e beje vallzimin e pare
shkembi

valtori

cun boss?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga EMI Thu 10 May 2012 - 1:52

Maksi shkruajti:emi
nese ishim ne nje party me ke do e beje vallzimin e pare
shkembi

valtori

cun boss?
Me Qomilin...naplon hahahha
Nese do mund te zgjithje nje nga gocat e forumit,per nje udhetim, ke do te zgjithje.?
Klea
Arabela
Emi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Maksi Thu 10 May 2012 - 1:55

arabelen
nese ju ftoja ne dasmen time ke do zgjidhje per partner
tonin
shkembin
qamilin?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga EMI Thu 10 May 2012 - 1:57

hahah po sikure te vija me Te dashurin tim real... :P
do te zgjidhja Tonin...
Nese do zgjidhje dike per te vallzuar ne nje feste me ke do te doje..?
Arabela
Emona
Klea
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 4:17

Arabela sepse esht pak a shum ne mosh me mua

me ke do doja te isha byrazer/byrazere
tonin
emonen
just

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Free spirit Fri 11 May 2012 - 10:32

emona

me ke do shkoje ne kinema?
maks
klea
dajti modh
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 16:35

Klean,

me ke do doje ta pije nje kafe?
emonen
tonin
arabelen.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Leo_uk Fri 11 May 2012 - 20:48

Emonen patjeter, por ajo caj pi se kafen e ka ten ndaluar i bene keq.. [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Me ke do takoheshit ne Londer?

Leo_uk
Leo_uk
apo Leo_uk
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga dajti modh Fri 11 May 2012 - 20:53

je farewww je farewww .
Ermelinda ..
....................
me ke do pije nje korona ???
Leo uk
Klea?
Emi ?
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Free spirit Sat 12 May 2012 - 0:02

emi

me ke do ikje ne plazh sot?
klea
e sinqerta
lolita
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Anakonda Sat 12 May 2012 - 17:40

lolita
po ti me ke do doje te luaje futboll
free spirit,
e sinqerta
arabela?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Alberti Sun 13 May 2012 - 3:22

E sinqerta.

Me ke do kaloje pushimet 2012?
Klea
Shkembi
Maks?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Anakonda Sun 13 May 2012 - 7:34

klean

po ti me ke do doje?
emin
emonen
ermelinden.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Alberti Sat 2 Feb 2013 - 10:59

EmoNa

Me ke deshiron te postosh ne forum sot?
Ariel
Darius
Arabela?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Malsori Sat 2 Feb 2013 - 11:22

Klea
Alberti
Gjilani
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Neta E Sat 2 Feb 2013 - 23:44

Ku eshte ptetja Malsor [You must be registered and logged in to see this image.]

Gjilanasin
Me cilin nga keta tre do beje nje shtetitje.?

Robi dashuris
Arabela
Marjola
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga il conte Sun 3 Feb 2013 - 1:34

Arabelen..

Me ke do pinit nje kefe me shume kenaqesi...??

Klean
Arabelen
Neten
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Ariel Sun 3 Feb 2013 - 3:18

Klean...e kemi bo planin me kohe.

Po te shkoje ne Kosove ke do takoje te parin.

Gjilansin
Neten
Beltin[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Gjilanasi Sun 3 Feb 2013 - 3:30

Ariel shkruajti:Klean...e kemi bo planin me kohe.

Po te shkoje ne Kosove ke do takoje te parin.

Gjilansin
Neten
Beltin


po eja moj me qe po prett
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Arabela Sun 3 Feb 2013 - 4:43

me cilin nga keto persona do e pinit kafen pa sheqer??? juhjjjjj

aldo
neta
klea
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:03

ME NETEN SE O BO SHUM MENDJEMADHE
ME CILEN NGA KTA PERSONA DO SHIHNIT NJE FILM
EMIN
EMONEN
LOLITA?

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:31

EMIN
mduket goc shum e mir
me ke do doje tmartoheshe
m,e maksin
albertin
apo anonim?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidh 1 nga keta 3 persona.. - Faqe 2 Empty Re: Zgjidh 1 nga keta 3 persona..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi