Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe

2 posters

Shko poshtë

Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe Empty Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe

Mesazh nga Emona Thu 3 May 2012 - 22:51

Chantelle Houghton nuk ka harruar të shigjetojë ish të dashurin e saj Jermain Defoe pas lajmit se ai ka tradhëtuar të dashurën aktuale Alexandra Burke.

Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe Lexo_chantelle_main_1500471a

Aktorja e cila tanimë është e lidhur me Alex Reid dhe është shtatzënë, tha për revistën “New!” se “kam dëgjuar se Jermain Defoe ka fjetur me një femër tjetër duke tradhëtuar Alexandra Burke. Ajo çka unë mund të them është se vërtet nuk do të surprizohesha nëse do të ishte e vërtetë pasi ai më tradhëtoi edhe mua gjithashtu. Unë mendoj se ai është një lloj miu që duhet të përqëndrohet për të shënuar më shumë në fushë se sa jashtë saj”. “The Sun” zbuloi javën e kaluar se Defoe kishte tradhëtuar Alexandra Burke me modelen Laura Brown.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe Empty Re: Tradhëtia, ish e dashura sulmon Jermain Defoe

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:26

qenka si shtrige kjo mi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi